Opinie

5/5
Ja po prostu nienawidzę zimy. Tak, to mocne słowo, jednak każdego roku chodziłem roztrzęsiony i z zaczerwienionym nosem. W tym sezonie postanowiłem kupić nową kurtkę nie licząc na jakieś cuda. W internecie natknąłem się na markę Hetrego. Opinie na jej temat były w miarę zachęcające, dlatego zamówiłem parkę i muszę powiedzieć, że nawet ujemne temperatury nie były straszne, polecam!
Mariusz
5/5
Mój chłopak przez kilka lat chodził w nowej kurtce i nie mogłam zrobić nic, by ją wymienił na nowszy model. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i pod jego nieobecność wyrzuciłam starą i do szafy włożyłam model od Hetrego. Początkowo był zły, ale pierwsze jego wyjście na mróz skończyło się bukietem kwiatów dla mnie 🙂 Mówi, że wcześniej nie miał tak ciepłej kurtki!
Katarzyna
5/5
Uwielbiam markowe ubrania, ponieważ co prawda kosztują sporo, ale zawsze wiem, że mam do czynienia z najwyższą jakością. Ostatniej zimy zaopatrzyłem się kurtkę od Hetrego. Opinie internautów zachęciły mnie do zakupu i nie żałuję! Posiada odpowiednią dla mnie liczbę kieszeni i jest fenomenalnie ciepła! Do tego całkiem nieźle wygląda, zarówno do chodzenia po mieście, jak i na wyprawę w góry 🙂
Paweł
5/5
Zawsze niechętnie podchodziłem do zakupów odzieżowych, jednak planując wyprawę na Alaskę postanowiłem się zaopatrzyć w ciepłą kurtkę. Ostatecznie wybrałem produkt marki Hetrego. Opinie moich znajomych doceniają wzornictwo, a przy tym model jest bardzo ciepły, co zawdzięczam dobremu wypełnieniu. Jestem już po podróży i muszę powiedzieć, że tak komfortowo nie było mi w żadnej kurtce.
Dominik
5/5
Nie lubię markowych ubrań. Zwykle korzystam ze znacznie tańszych sieciówek, a nawet z tzw. ciuchów. Ostatnio dostałej jednak od brata kurtkę Hetrego, którą nosił dwa tygodnie i stwierdził, że mu się nie przyda, bo wyjechał do pracy do Dubaju. Stwierdziłem, że czemu by nie skorzystać i był to dobry wybór. Produkt jest niesamowicie ciepły, a do tego wygodny i co mnie troszkę rozbawiło, na kołnierzu ma futro z szopa 🙂
Mateusz
5/5
Mój mąż jest typowym zmarzluchem, dlatego zimy nie znosi najlepiej. Ostatnio jednak się poprawiło, kiedy kupiłam mu kurtkę marki Hetrego. Opinie mnie zachęciły, dlatego postanowiłam zaryzykować, ale było warto 🙂 Co prawda produkt nie był najtańszy, ale widząc zadowolenie na twarzy ukochanego nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Bardzo polecam, najwyższa jakość!
Zuzanna
5/5
Kiedy chodzi o odzież, to nie lubię się wyróżniać. Pstrokate kolory to rzecz nie dla mnie, jednak nadal lubię markowe produkty 🙂 Ostatnio zaopatrzyłem się w czarną parkę z futrem na kołnierzu firmy Hetrego. Opinie internautów mnie zachęciły i jestem im wdzięczny, bo model nie tylko prezentuje się dobrze, ale jest bardzo ciepły i do tego posiada odpowiednio głębokie kieszenie, polecam!
Michał
5/5
Serdecznie polecam markę Hetrego. Od kilku lat kupuję kurtki tylko tam, bo – niestety – nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć modeli tak ciepłych. Być może nie zaskakują wyjątkowym wzornictwem, ale w zimie lepiej postawić na swój komfort 🙂 Ostatnio zainwestowałem w zieloną parkę z futrem i jest to chyba mój ulubiony model, ponieważ doskonale komponuje się z moimi ubraniami.
Bartłomiej
5/5
Kupowanie ubrań nigdy nie sprawiało mi wiele przyjemności, ponieważ zawsze zależy mi przede wszystkim na tym, czy dana odzież będzie wygodna. Hetrego opinie w internecie dostaje dobre, dlatego postanowiłem zamówić sobie kurtkę tej marki i muszę powiedzieć, że pozornie wysoką cenę nadrabia jakość. Jestem przekonany, że mój model będzie dobrze się sprawdzał jeszcze przez wiele lat!
Andrzej
5/5
Kiedyś bardzo zwracałem uwagę na styl. Niestety, zimą zawsze byłem przemarznięty co prowadziło do częstych przeziębień i objawów grypy. Z tego powodu postanowiłem postawić na ciepło i poszukując odpowiedniej kurtki natrafiłem na markę Hetrego. Opinie były dobre, dlatego kupiłem granatową kurtkę puchową i jest po prostu świetna! Pełna wygoda, niesamowite ciepło, a wygląd też całkiem niezły 🙂
Aleksander